Társasjáték est a könyvtárban
Kisoroszi
Megrendezésre került az első JÁTSSZ(ma) társasjáték est 🎲🧩 felnőtteknek október 14-én szombaton a könyvtárban. Három asztalnál indult a játék de időközben szükségessé vált negyedik játszó asztal is. (A képet az első félórában készítettem.) Összesen 26 résztvevő csatlakozott hozzánk, 20-22 fő pedig állandóan jelen volt, nagyon örültünk mindenkinek, és ezúton is köszönjük, hogy eljöttetek!